Details:
• Very thin Di2 cable, including zip ties for internal routing
• Optimised integration
Specs:
• Cable: two-core
• Routing: internal
• Connection EW-SD300
Available with a length of:
• 200 mm
• 300 mm
• 400 mm
• 500 mm
• 600 mm
• 700 mm
• 800 mm
• 900 mm
• 1000 mm
• 1200 mm
• 1400 mm
• 1600 mm